IN-HOUSE

OFERTA

KONTAKT

ARTYKUŁY

Lekcje metodą bezpośrednią

Business English

Konwersacje

Ile to kosztuje?

Cena kursu uzależniona jest od ilości jednostek lekcyjnych odbytych w danym miesiącu oraz liczby słuchaczy w grupie. Jedna jednostka lekcyjna to 60 minut. Co miesiąc wystawiamy fakturę za przeprowadzone lekcje, więc nie musisz martwić się, że zapłacisz za zajęcia, które przepadły np. z powodu wyjazdu służbowego.

 

Ponadto lektor IN-HOUSE ustali z uczestnikami kursu dogodne dla nich terminy zajęć, które mogą być zmieniane w zależności od ich potrzeb.

 

Zapraszamy do zapoznania się z przykładową kalkulacją kosztów.

ILE TO KOSZTUJE?

PRZYKŁADOWY CENNIK