Skorzystaj z formularza kontaktowego, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej. Do zobaczenia na zajęciach!

O MNIE

Skorzystaj z formularza kontaktowego, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej. Do zobaczenia na zajęciach!

Dorośli słuchacze rozumieją, jak istotna jest umiejętność porozumiewania się w języku angielskim w dzisiejszych czasach i mają pełną świadomość swoich braków. Wiele osób niechętnie mówi po angielsku, ponieważ boi się negatywnej oceny ze strony innych osób - szczególnie współpracowników, przełożonych i klientów. Tak naprawdę to my sami jesteśmy swoimi największymi krytykami, dlatego daję moim słuchaczom możliwość ćwiczenia swoich umiejętności w bezpiecznym, przyjaznym i nieoceniającym środowisku. Dbam o to, aby każdy, kto do mnie przychodzi, mógł bez kompleksów wrócić do pracy i z satysfakcją wykorzystać to, czego nauczył się na zajęciach.

 

Mimo że lubię nazywać się "gramatycznym nazistą" i staram się nie przepuszczać błędów, możesz liczyć na pełnię wsparcia i wyrozumiałości. W końcu się nauczysz ;-)

 

Bartosz Bortkiewicz

Tak jak wielu innych lektorów języka angielskiego, zaczynałem od udzielania korepetycji. Jeśli pamięć mnie nie myli, pierwszego ucznia poznałem mając około 20 lat. Szybko zdałem sobie sprawę, że nauczanie języka angielskiego to coś, co chciałbym robić zawodowo, bo daje to naprawdę sporo frajdy. Potem poszło z górki. Mam na koncie pracę z użyciem metod tradycyjnych (z podręcznikiem), jak i bezpośrednich (Callan, Direct English) oraz przeprowadzanie międzynarodowych egzaminów TOEFL i TOEIC. Uczyłem przedszkolaki, dzieci, młodzież i dorosłych.  To właśnie na pracę z tą ostatnią grupą poświęcam swoją energię od prawie 10 lat.